Linkep.com (TR)

Sevdiğiniz siteleri başlıklar altında toplamak, arşivinizdeki filmlerin veya okuduğunuz kitapların listesini oluşturmak ve bunlara notlar eklemek. Lazım olduğunda ise kullanıcı sayfanızdan yapacağınız özel aramayla sadece kendi kayıtlarınız içinde arama yapmak. Diğerlerinin aktivitesini takip etmek, beğendiğiniz linklere "+1" vermek. "Linkep.com" çoğaltılabilecek kullanım senaryolarıyla bunları gerçekleştiriyor.

linkep.comDört Adımda İlk Kullanım:


1. Kayıt olup, hesabınızı aktif ettikten sonra giriş yapın. Bunların ardından üst kısımda bulunan menüden "Save Link" diyerek işe koyulabilirsiniz.

linkep-com-tr_01-gif

Bu durumda daha önce hiç paketiniz (klasör veya kategori olarak düşünün) olmadığından, "My First Pack" adında bir kutunuz oluşturulacak ve kaydınız burada saklanacaktır.

2. Kaydınızı görmek için menüden "User's Page" (User sizin kullanıcı adınızı temsilen) seçeneğiyle kendi sayfanıza gidin,

linkep-com-tr_02-gif

ve paketinizi "+" işaretine tıklayarak açın.

linkep-com-tr_03-gif

Sayfanızdaki paketlerin adlarının yanında toplam kayıt bilgisi yer alıyor. Paketi "+" ile açtığınızda en son eklediğiniz 15 kayıt yer alırken, kayıtların tümünü görmek için paket adının üzerine tıklayın.

linkep-com-tr_05-gif


3. Yeni bir paket oluşturmak içinse "Save Pack" menü seçimini kullanabilirsiniz. Paketiniz artık "Save Link" işleminde seçilebilir hale gelecek ve kullanıcı sayfanızda listelenecek.

linkep-com-tr_04-gif

4. Oluşturduğunuz pakete kayıt eklemeye devam etmek için kısayol olarak "save link" işlemini kullanın

linkep-com-tr_06-gif

KategoriLinkep Bölümüne
KullanıcıEditör Ekibi tarafından
Eklenme Tarihi2009-07-14 11:28:02 tarihinde eklendi

Donanım
Cep Telefonu

İnternet

Oyun
Popüler

Gezgin

Linux
Microsoft

Mobil

Lady
Otomobil

Yazılım

Konsol
Basın Bülteni

Duyurular


Diğer Gelişmeler: